Tamax

Programy i projekty

"Wprowadzenie innowacji produktowych na rynek usług

związanych z recyklingiem zadrukowanych folii LDPE przez Tamax Sp. z o.o.”
„Wprowadzenie innowacji produktowych na rynek usług związanych z recyklingiem zadrukowanych folii LDPE przez Tamax Sp. z o.o.”
Zobacz

„Wykonanie linii pilotażowej

i demonstracja ostatecznej formy zintegrowanej technologii sekwencyjnego przetwarzania odpadów o strukturze wielkogabarytowej i wielomateriałowej, w szczególności mebli i AHPs oraz produkcji złoża nawadniająco- nawożąco- sorpcyjnego w P.P.H.U. TAMAX Tadeusz Cieślak”.
„Wykonanie linii pilotażowej i demonstracja ostatecznej formy zintegrowanej technologii sekwencyjnego przetwarzania odpadów o strukturze wielkogabarytowej i wielomateriałowej, w szczególności mebli i AHPs oraz produkcji złoża nawadniająco- nawożąco- sorpcyjnego w P.P.H.U. TAMAX Tadeusz Cieślak”.
Zobacz

„Wdrożenie nowej technologii

odzysku odpadów trudno przetwarzalnych o strukturze wielkogabarytowej i wielomateriałowej".
„Wdrożenie nowej technologii odzysku odpadów trudno przetwarzalnych o strukturze wielkogabarytowej i wielomateriałowej”.
Zobacz

„Zakup od Wykonawcy

usługi polegającej na opracowaniu nowej technologii przetwarzania odpadów trudno przetwarzalnych o strukturze wielkogabarytowej i wielomateriałowej".
„Zakup od Wykonawcy usługi polegającej na opracowaniu nowej technologii przetwarzania odpadów trudno przetwarzalnych o strukturze wielkogabarytowej i wielomateriałowej”.
Zobacz

Przeszukaj stronę

Wyszukiwarka zaawansowana